4 zmysly

o mne

 

Volám sa Lenka Čatlošová a pred 14 rokmi, keď som začala robiť detské tábory, sa mi zdalo, že deti sú akési iné ako sme boli my a že aj doba je už inde.

Keď mi vtedy sedemročný chlapec povedal, že zadarmo ani kura nehrabe, bola som v šoku, vôbec sa mi nepáčilo, kam „táto doba“ smeruje a najradšej by som s tým niečo spravila, ale netušila som ako...

Počas tých 14 rokov som sa venovala detičkám rôzneho veku od 6 mesiacov až po pubertu, robila som rôzne detské kurzy, tábory, vytvorila som babyfriendly čajovňu s aktivitami pre deti a rodičov...

Absolvovala som viacero kurzov, odborných konferencií a prečítala desiatky kníh, zúčastňujem sa dlhodobého psychoterapeutického výcviku, som členkou Inštitútu psychoterapie a socioterapie a organizujem konferencie o výchove a vzdelávaní.

Veľkou výzvou sú pre mňa moje tri detičky, lebo ako každý rodič, aj ja, chcem robiť najlepšie ako viem...

 

Referencie účastníkov:

 

"Chcela som byť s dieťaťom rovnocenný partner, dať jej do tohto sveta niečo viac, ako som dostala ja. Obrať ju o prekážky za ceste za šťastím.

Musím povedať, že Lenka na kurze mi otvorila oči, a ešte stále mi ich otvára. Výchova podľa mojich predstáv nie je o naučených alebo získaných frázach, ale o tvrdej práci na sebe. Na kurze som stretla veľa skvelých ľudí, s ktorými sa rada vidím dodnes."

Nikol, účastníčka rodičovského kurzu Výchova k životu

 

"Ďakujem ešte raz za kurz, fakt som si z toho dosť vecí vzala a hlavne všetko mi dávalo zmysel. Stálo to určite za to."

Ľubka, účastníčka víkendového kurzu Výchova k životu

 

 

e - Obchod

podmienky eshopu